Přejít k hlavnímu obsahu

Značky

atelier saint garmain by nobilis
atelier saint garmain by nobilis

V kolekcích Atelieru Saint Germain najdete především praktické potahové látky s úpravou Fibre Guard, která zajišťuje snadné odstranění skvrn a nečistot pouze vodou a hadříkem.

Carlucci
Carlucci

Značka Carlucci ze skupiny JAB Anstoetz ztělesňuje vášeň pro výjímečnost. Tvoří luxusní textilie, tapety a koberce z kvalitních materiálů a odvážných barev, které jsou inspirované módou a současnými trendy. Kolekce okouzlují bezchybným mixem sofistikovanosti a exkluzivity. Vítejte ve světe Carlucci.

Chivasso
Chivasso

Chivasso je tradičním editorem exkluzivních dekoračních látek, tapet a koberců se showroomy po celém světě. Počátkem každého roku přichází s novými kolekcemi, které odráží nejnovější trendy v designu, barvách a výrobních technikách. Přesvěčte se o inovativním charakteru jejich kolekcí a najděte své favority pro vaše stylové bydlení.  

JAB Anstoetz
JAB Anstoetz

Rodinný podnik JAB Anstoetz byl založen v roce 1946 a od té doby se rozrostl v globálního dodavatele dekoračních a potahových látek, tapet i kusových a celoplošných koberců. Ve svých kolekcích klade důraz na udržitelný rozvoj a ekologické recyklované materiály.

PEPE PENALVER
PEPE PENALVER

Španělský temperament, barevnost a design se odráží v kolekcích Pepe Peňalver. V kolekcích naleznete jak přírodní materiály včetně lněných závěsů a záclon, tak i praktické nešpinivé potahové látky v krásných barevných variantách.

RIDEX fabrics
RIDEX fabrics

Ridex nabízí širokou paletu dekoračních látek zejména ve dvojité šíři, které jsou vhodné na záclony a závěsy. Moderní materiály v pestré škále barev a struktur vás překvapí svojí příznivou cenou.

Jane Churchill fabrics and wallpapers
Jane Churchill fabrics and wallpapers

Londýnské studio tvoří látky a tapety v elegantním moderním stylu s dotekem umělecké invence pro současné interiéry.

romo logo
romo logo

Zkušenost několika generací rodinné firmy a charakteristický britský design jsou základy značky ROMO, která je proslulá širokou paletou současných i klasických vzorů i univerzálních jednobarevných látek. Tým designérů tvoří rozmanité kolekce kvalitních látek a tapet v sofistikované paletě barev. Značka ROMO je vlajkovou lodí skupiny The Romo Group, která zahrnuje 6 zavedených unikátních interiérových značek s vlastním charakterem a stylem.

Villa Nova
Villa Nova

Villa Nova

Villa Nova je mladistvá značka, která se zaměřuje na vytváření moderních a praktických látek, tapet a doplňků pro dnešní životní styl. Vlastní designérské studio vytváří progresivní, kreativní a inspirativní kolekce v aktuálních barevných paletách. Značka Villa Nova je součástí skupiny The Romo Group.

lirlby design logo
lirlby design logo

Kirkbydesign je kreativní textilní značka, která se zaměřuje na moderní a trendové kolekce látek a tapet, které jsou charakterizovány výrazným grafickým designem, sofistikovanými vzory, moderními texturami a progresivními barevnými kombinacemi. Značka Kirkby Design je součástí skupiny The Romo Group.

mark alexander logo
mark alexander logo

Řemeslná dovednost a zdrženlivý luxus – to je hlavní charakteristika značky Mark Alexander. Ve svých kolekcích krásných přírodních látek a tapet dosahuje návrhářské studio jemné rovnováhy mezi autenticitou a originalitou.  Značka Mark Alexander je součástí skupiny The Romo Group.

zinc textile logo
zinc textile logo

Zinc Textile se těší skvělé reputaci pro svůj odvážný a moderní přístup k designu. Sebevědomě si hraje s měřítkem a barvou, jednobarevnými metalickými povrchy, dekorativními úpravami a inspirativními texturami. Tyto látky a tapety jsou určeny především pro luxusní moderní interiéry. Značka Zinc Textile je součástí skupiny The Romo Group.

black edition logo
black edition logo

Black Edition navrhuje kolekce látek a tapet prodchnutých výraznou současnou elegancí. Kombinuje výtvarné umění s inovacemi, míchá sofistikované textury, novátorské techniky tkaní a řemeslné efekty s průkopnickými paletami barev.  Značka Black Edition je součástí skupiny The Romo Group.

guell la madrid logo
guell la madrid logo

Značka Guell Lamadrid, založena v Barceloně v roce 1973, spojuje ve svých kolekcích vlivy všech částí Středozemního moře, zejména pak španělskou tradici, ale také tradici evropskou a severoamerickou. Nabízí nadčasový styl, klasiku s nádechem současnosti a etnickou nebo orientální inspiraci. Barevná paleta zahrnuje svěží středozemní barvy, tradiční evropské barvy i jasné barvy exotických míst.

les creations de la maison logo
les creations de la maison logo

Len a další přírodní vlákna, a inspirace barvami země – to je španělská značka LCM. V jijích kolekcích naleznete unikátní látky s jemnými texturami i odolné materiály, které v sobě snoubí praktičnost a eleganci.

clarke & clarke logo
clarke & clarke logo

Tato značka, kterou založili Lee a Emma Clarke v roce 1999 v Boltnu, je v současné době jednou z globálních značek v oblasti bytového textilu exportující do více než 90 zemí světa. Dvakrát do roka prezentuje nové kolekce, které obsahují vysoce módní a cenově dostupné látky. Clarke+Clarke je od roku 2016 součástí Sanderson Design Group.

Eijffinger
Eijffinger

Holandský výrobce Eijffinger dodává svoje exkluzivní tapey již od roku 1875. Ve vlastním designérském studiu vytváří originální a stylové kolekce tapet, které vyváží do celého světa.

gaston y daniela logo
gaston y daniela logo

S tradicí od roku 1876, kdy byl otevřen první obchod v Madridu, značka Gaston y Daniela dodává luxusní a avantgardní dekorační látky, které čerpají inspiraci z moderních estetických trendů, ale současně se přidržují bohatého historického archivu vzorů. Značka je hrdá na svoji kvalitu a smysl pro detail.

NOBILIS FABRICS
NOBILIS FABRICS

V roce 1928 otevřel Adolphe Halard obchod v Paříži a ve spolupráci s tehdejšími umělci se brzy stal editorem tapet a látek, vyznačujících se kvalitou a designem. Dnes je rodinná firma etablována ve 30 zemích světa a dodává látky a tapety v klasickém stylu i pro moderní interiéry.

HOULES PARIS
HOULES PARIS

Rodinná firma Houles byla založena v roce 1928 v Paříži, původně jako velkoobchod s potřebami pro čalouníky. Později se specializovala na dekorativní paspule a borty a v tomto oboru je dnes známá jako světová jednička. Kromě toho vytváří kolekce potahových a dekoračních látek a luxusních dekorativních garnýží.