Přejít k hlavnímu obsahu

Značky

PEPE PENALVER
RIDEX fabrics
Jane Churchill fabrics and wallpapers
Jane Churchill fabrics and wallpapers

Londýnské studio tvoří látky a tapety v elegantním moderním stylu s dotekem umělecké invence pro současné interiéry.

romo logo
romo logo

Zkušenost několika generací rodinné firmy a charakteristický britský design jsou základy značky ROMO, která je proslulá širokou paletou současných i klasických vzorů i univerzálních jednobarevných látek. Tým designérů tvoří rozmanité kolekce kvalitních látek a tapet v sofistikované paletě barev. Značka ROMO je vlajkovou lodí skupiny The Romo Group, která zahrnuje 6 zavedených unikátních interiérových značek s vlastním charakterem a stylem.

Villa Nova
Villa Nova

Villa Nova

Villa Nova je mladistvá značka, která se zaměřuje na vytváření moderních a praktických látek, tapet a doplňků pro dnešní životní styl. Vlastní designérské studio vytváří progresivní, kreativní a inspirativní kolekce v aktuálních barevných paletách. Značka Villa Nova je součástí skupiny The Romo Group.

lirlby design logo
lirlby design logo

Kirkbydesign je kreativní textilní značka, která se zaměřuje na moderní a trendové kolekce látek a tapet, které jsou charakterizovány výrazným grafickým designem, sofistikovanými vzory, moderními texturami a progresivními barevnými kombinacemi. Značka Kirkby Design je součástí skupiny The Romo Group.

mark alexander logo
mark alexander logo

Řemeslná dovednost a zdrženlivý luxus – to je hlavní charakteristika značky Mark Alexander. Ve svých kolekcích krásných přírodních látek a tapet dosahuje návrhářské studio jemné rovnováhy mezi autenticitou a originalitou.  Značka Mark Alexander je součástí skupiny The Romo Group.

zinc textile logo
zinc textile logo

Zinc Textile se těší skvělé reputaci pro svůj odvážný a moderní přístup k designu. Sebevědomě si hraje s měřítkem a barvou, jednobarevnými metalickými povrchy, dekorativními úpravami a inspirativními texturami. Tyto látky a tapety jsou určeny především pro luxusní moderní interiéry. Značka Zinc Textile je součástí skupiny The Romo Group.

black edition logo
black edition logo

Black Edition navrhuje kolekce látek a tapet prodchnutých výraznou současnou elegancí. Kombinuje výtvarné umění s inovacemi, míchá sofistikované textury, novátorské techniky tkaní a řemeslné efekty s průkopnickými paletami barev.  Značka Black Edition je součástí skupiny The Romo Group.

guell la madrid logo
guell la madrid logo

Značka Guell Lamadrid, založena v Barceloně v roce 1973, spojuje ve svých kolekcích vlivy všech částí Středozemního moře, zejména pak španělskou tradici, ale také tradici evropskou a severoamerickou. Nabízí nadčasový styl, klasiku s nádechem současnosti a etnickou nebo orientální inspiraci. Barevná paleta zahrnuje svěží středozemní barvy, tradiční evropské barvy i jasné barvy exotických míst.

les creations de la maison logo
les creations de la maison logo

Len a další přírodní vlákna, a inspirace barvami země – to je španělská značka LCM. V jijích kolekcích naleznete unikátní látky s jemnými texturami i odolné materiály, které v sobě snoubí praktičnost a eleganci.

clarke & clarke logo
clarke & clarke logo

Tato značka, kterou založili Lee a Emma Clarke v roce 1999 v Boltnu, je v současné době jednou z globálních značek v oblasti bytového textilu exportující do více než 90 zemí světa. Dvakrát do roka prezentuje nové kolekce, které obsahují vysoce módní a cenově dostupné látky. Clarke+Clarke je od roku 2016 součástí Sanderson Design Group.

Ejffinger tapety wallcoverings
gaston y daniela logo
gaston y daniela logo

S tradicí od roku 1876, kdy byl otevřen první obchod v Madridu, značka Gaston y Daniela dodává luxusní a avantgardní dekorační látky, které čerpají inspiraci z moderních estetických trendů, ale současně se přidržují bohatého historického archivu vzorů. Značka je hrdá na svoji kvalitu a smysl pro detail.

NOBILIS FABRICS
NOBILIS FABRICS

V roce 1928 otevřel Adolphe Halard obchod v Paříži a ve spolupráci s tehdejšími umělci se brzy stal editorem tapet a látek, vyznačujících se kvalitou a designem. Dnes je rodinná firma etablována ve 30 zemích světa a dodává látky a tapety v klasickém stylu i pro moderní interiéry.

HOULES PARIS
HOULES PARIS

Rodinná firma Houles byla založena v roce 1928 v Paříži, původně jako velkoobchod s potřebami pro čalouníky. Později se specializovala na dekorativní paspule a borty a v tomto oboru je dnes známá jako světová jednička. Kromě toho vytváří kolekce potahových a dekoračních látek a luxusních dekorativních garnýží.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis. magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.