Přejít k hlavnímu obsahu

Služby

Prodej látek, tapet a kusových koberců

Navštívili jste už bezpočet prodejen a pořád jste nenašli to pravé? Na trhu je spousta dodavatelů různých stylů, kvality a cenové úrovně. My pro vás hledáme ty nejzajímavější látky a tapety od evropských dodavatelů. Zákazníci oceňují zejména naši nabídku moderních potahových látek, která je jedna z nejširších na českém trhu. Látky vám objednáme v zahraničí v minimálním množství 1m (dále pak vždy po 10cm). Jako doplněk nabízíme i tapety a kusové koberce, které vhodně doplňují sortiment látek. Navštivte náš showroom a přesvědčte se. U nás si určitě vyberete.

Poradenství

Naši zákazníci si často neví rady, jak zkombinovat barvy, vzory, styly nebo materiály.  Jas sladit textilní dekorace ze zbytkem interiéru, aby nevypadal fádně 

a nudně. A také se obávají toho, aby je to celé finančně nevyčerpalo.

Pokud se rozhodnete s námi spolupracovat, vaše obavy budou zbytečné. Zkušená dekoratérka vám doporučí pro vás nejvhodnější řešení, se kterým budete spokojeni, a navíc vám vytvoří vizualizaci, abyste si mohli lépe představit výsledek.

Kontaktujte nás a do několika týdnů můžete mít konečně váš vysněný útulný domov.

 

Podpora architektů / designérů

Mnoho zákazníků nemá jistotu, jaký odstín je ten pravý do jejich interiéru nebo jak bude působit vybraný materiál. Architekti a designéři rádi pracují s „mood boardy“, tedy kolážemi materiálů. Máme pro vás řešení. Navštivte náš showroom, kde vám zapůjčíme vzorníky nebo vám objednáme menší vzorky zdarma. Můžeme vám poskytnout i větší vratný vzorek. S touto podporou bude váš výběr opravdu snadný.

Projektová příprava

Rozumíme vám, že milujete dokonalost a za svoje peníze chcete mít za pouze perfektní výsledek. Příprava zakázky je klíčová a my na ni klademe velký důraz. Objednáte-li si u nás řešení okenních dekorací nebo stínění oken, nejprve vás navštívíme a vše si zaměříme. Poté zpracujeme detailní výkres a finanční rozpočet, který dostanete k odsouhlasení. Pokud nejsou žádné pochybnosti nebo připomínky, objednají se látky a začne výroba. Neváhejte a obraťte se na nás již teď, celý proces může trvat i dva měsíce.

Realizace zakázky

Asi každý si v minulosti něco vyrobil nebo připevnil na zeď, ale výsledek nikdy nebyl jako od profesionála. Známe to každý z nás. Proto vám nabízíme, abyste svěřili realizaci zakázky do našich rukou. Textilie vám zhotoví šikovná švadlena, navíc vše nainstalujeme a vyžehlíme. Vy můžete relaxovat a radovat se z nového interiéru.

Následná péče

Často slyšíme argument, že závěsy jsou pouze lapače prachu a aby si člověk usnadnil život, je lepší je nemít. Dáme vám dva důvody, proč změnit názor. I když máte sebekrásnější kuchyni a nejluxusnější sedačku, teprve záclony a závěsy vytvoří útulný interiér, ve kterém se budete cítit skvěle. Navíc se na nás můžete spolehnout, že se postaráme o jejich údržbu v budoucnosti. Záclony a závěsy svěsíme, necháme vyprat nebo vyčistit a pak znovu nainstalujeme. Už žádná panika ohledně údržby okenních dekorací. S námi budete mít interiér vždy dokonalý.