Přejít k hlavnímu obsahu

Služby

Prodej látek, tapet a kusových koberců

Už jste navštívili nespočet prodejen, ale stále jste nenašli to, co hledáte? Trh je přeplněn dodavateli nabízejícími různé styly, kvalitu a cenové kategorie. My pro vás vybíráme ty nejpůsobivější látky a tapety od předních evropských dodavatelů.

Naši zákazníci nás obzvláště oceňují za nabídku moderních potahových látek, která patří k mezi nejširší na českém trhu. Látky pro vás objednáme ze zahraničí v minimálním množství 1 metr a pak vždy po 10 cm.

Nabízíme také rozsáhlý výběr záclonovin a závěsových látek, ze kterých vám s radostí vytvoříme okenní dekorace na míru.

K našim látkám ideálně doplňujeme sortiment tapet a kusových koberců. Navštivte náš showroom a přesvědčte se na vlastní oči. U nás si jistě najdete přesně to, co hledáte.

Poradenství

Rozumíme, že někdy může být náročné skloubit barvy, vzory, styly a materiály v interiéru. Mnoho našich zákazníků stále hledá ten správný způsob, jak harmonizovat textilní dekorace s ostatními prvky, aby jejich domov působil živě, nikoli monotónně. Navíc, zvládnutí tohoto úkolu bez překročení rozpočtu může být další výzva.

Pokud se však rozhodnete spolupracovat s námi, tyto starosti se stanou minulostí. Naše zkušená dekoratérka vám nabídne řešení, které bude přesně odpovídat vašim potřebám a představám, a to vše udržitelně z finančního hlediska. Pro lepší představu o konečném výsledku vám navíc poskytne vizualizaci.

Srdečně vás zveme, abyste nás kontaktovali. Již za několik týdnů můžete žít ve svém vysněném útulném domově.

 

Podpora architektů / designérů

"Mood board", někdy také označovaný jako koláž použitých materiálů a barev, je nezbytným pomocníkem pro každého, kdo se pohybuje v oboru interiérového designu. Architektům a designérům nabízíme zdarma menší vzorky látek a tapet, které jim pomáhají vytvořit harmonický celek v navrhovaném interiéru. K dispozici jim také poskytujeme vzorníky z našeho showroomu, které mohou využít při jednání s klienty.

V rámci naší služby také nabízíme kompletní řešení stínění oken a tapetování stěn. Provedeme zaměření místnosti, vytvoříme přesné výkresy a podrobnou rozpočtovou kalkulaci. Toto vše s cílem, aby se architekti mohli plně soustředit na svou tvůrčí práci na projektu.

Zkrátka, veškerou starost o dekorace interiérů můžete s důvěrou svěřit nám.

Projektová příprava

Chápeme, že si ceníte perfekce a očekáváte, že za vaše investice získáte dokonalý výsledek. Velký důraz klademe na pečlivou přípravu zakázek.

Pokud si u nás objednáte řešení pro okenní dekorace nebo stínění oken, zahájíme proces tím, že vás navštívíme a provedeme precizní měření.

Následně vytvoříme detailní výkres a finanční rozpočet, který vám předložíme k schválení. Jakmile jsou všechny podrobnosti schváleny a nemáte žádné další připomínky, na základě zaplacené zálohy objednáme potřebné materiály a zahájíme výrobu.

Protože celý proces může trvat až dva měsíce, doporučujeme vám, abyste s námi navázali kontakt co nejdříve.

Těšíme se na spolupráci s vámi.

Realizace zakázky

Jistě se každý z nás v minulosti pokusil o nějaké vlastní tvůrčí dílo či upevnění něčeho na stěnu, ale výsledek vždy nějak postrádal tu profesionální dokonalost.

Zcela to chápeme a právě proto vám nabízíme možnost svěřit realizaci vašeho projektu do našich zkušených rukou. Zajistíme, že vaše textilie bude zhotovena šikovnou švadlenou, a navíc vše nainstalujeme a dokonale vyžehlíme.

Vy se tak můžete klidně usadit, relaxovat a těšit se na to, jak bude váš interiér oživen novými prvky.

Následná péče

Často se setkáváme s názorem, že závěsy a záclony jsou jen sběrači prachu a jejich absence nám může ušetřit starosti. Ale pojďme se na to podívat z jiného úhlu.

I když vlastníte exkluzivní kuchyňskou linku nebo luxusní sedačku, až záclony a závěsy dodají vašemu interiéru hřejivý dotek útulnosti, ve kterém se budete cítit skvěle.

A co se týče údržby? Na tu se můžete spolehnout na nás. Zajistíme, že vaše záclony a závěsy budou vždy vypadat jako nové - svěsíme je, necháme vyprat nebo vyčistit a pak je bezpečně znovu zavěsíme.

Naše služby eliminují jakoukoli paniku ohledně údržby okenních dekorací. S námi se můžete těšit na stále dokonalý interiér.