Přejít k hlavnímu obsahu

Náš team

Hana Břenková
zakladatelka studia
dekoratérka
Tel.: 776 617 004
Email: hana@decorconcept.cz

„Lásku k textilu a interiéru mám v sobě od dětství“, říká zakladatelka a hlavní dekoratérka DECOR CONCEPT. „Doma se stále pracovalo s látkami a něco se šilo, ale největší zájem ve mně vzbudila stavba našeho rodinného domu. Řešilo se dispoziční uspořádání a vybavení interiéru, a to bylo to, co mě skutečně zaujalo.“ Od nápadu studovat architekturu však Hana upustila a místo toho vystudovala textilní fakultu v Liberci. Po mnoha letech v bankovnictví a korporátním sektoru si částečně splnila svůj sen a vystudovala dvouleté rekvalifikační studium interiérového designu a poté založila dekoratérské studio DECOR CONCEPT.

Andrea Pilátová
realizace zakázek okenních dekorací / šicí dílna
Tel.: 604 430 170
Email: andrea@decorconcept.cz

Andrea miluje práci s látkami a interiérovému dekoratérství se věnuje již od roku 2008. Za tu dobu zrealizovala mnoho projektů a nabrala hodně zkušeností. „Realizace bytových dekorací je sice můj hlavní obor, ale ráda zhotovím třeba večerní společenské šaty“, říká Andrea, která si ráda odskočí ke své původní profesi dámské krejčové.

Tomáš Šmerha
realizace zakázek okenních dekorací / technická podpora
Tel.: 724 050 504

Díky své dlouholeté zkušenosti s realizacemi okenních dekorací si Tomáš hravě poradí s každou technickou výzvou. Odborně nainstaluje garnýže, závěsové kolejnice nebo rolety a pověsí velké kusy záclon nebo závěsů.

Spolupracujeme:

Tomáš je duší restaurátorské dílny s 20-ti letou tradicí, která se zaměřuje na nábytek první poloviny 20. století. Profesionální práce se dřevem a pečlivá čalounická práce zaručuje skvělý výsledek a dobrou investici do ikonických kusů nábytku ve stylu Art Deco a funkcionalismu.

Michael Melaniuk www.michaltapetuje.cz

Michael je zkušený specialista na tapetování. Ví, jak připravit stěnu a jaké zvolit lepidlo. Za svou profesní dráhu polepil stovky tisíc metrů čtverečních různých materiálů a díky tomu ho máloco dokáže překvapit. „Můžete si být jisti, že luxusní tapetu, kterou jste si právě koupili, budete moci odevzdat do mých rukou.“ říká s hrdostí.