Přejít k hlavnímu obsahu
luxusní dekorační látka ROMO_Temperley London

UDĚLEJTE Z INTERIÉROVÉHO DESIGNU MÓDNÍ SHOW

Průnik módního průmyslu do sféry interiérového designu je trendem, který se stále více etabluje. Dokonalým příkladem tohoto tvořivého propojení je nová kolekce látek a tapet od dvou významných jmen - ROMO, renomované britské značky specializující se na textilní a tapetový design, a Temperley London, prestižní britské módní značky.

Luxusní dekorační látky a tapety od ROMO x Temperley London


ROMO a Temperley London spojily své síly a představily kolekci, která je výsledkem skvělého mixu stylů a barev s nádechem luxusu. Tato kolekce, inspirovaná módními trendy, přináší do interiérového designu jedinečný estetický zážitek, přičemž její kouzlo spočívá právě v propojení módy a designu. Odráží bohatou paletu barev a vzorů, které jsou charakteristické pro obě značky. Látky a tapety jsou navrženy tak, aby se vzájemně doplňovaly a vytvářely eklektický dojem, kde se potkávají květinové vzory, zvířecí motivy a jemná geometrie. 
luxusní-dekorační-látka-6   luxusní-dekorační-látka-3   luxusní-dekorační-látka-4

Stěžejním prvkem kolekce je luxus. Látky a tapety jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které podtrhují luxusní vzhled a pocit. Představte si hebké samety, bohaté výšivky, tkaniny s výraznými vzory, které poutají pozornost. To vše se propojuje s extravagantními tapetami, jež tvoří perfektní základ pro tvorbu jedinečných interiérů. Kolekci obohacuje eklektický výběr dekorativních polštářů a luxusních bort, třásní a střapců. Tyto prvky dodají každému kousku v kolekci nezaměnitelný charakter.

luxusní interiér   luxusní interiér
 

Otevřete svou mysl možnostem a ponořte se do bohaté palety stylů, barev a vzorů. Čekají na vás nádherné kombinace, která dokonale odráží váš jedinečný vkus a styl. Buďte odvážní, buďte kreativní a najděte tu správnou kombinaci, která oživí vaše interiérové sny.

Zde naleznete pozvánku k prozkoumání této úchvatné kolekce dekoračních látek a tapet: https://www.romo.com/collections/prints-weaves/lavinia