Přejít k hlavnímu obsahu
KOBEREC NA MÍRU JAB

NOVÁ KOLEKCE KOBERCŮ "NOBLESSE" OD JAB ANSTOETZ

Seznamte se s novou kolekcí koberců od JAB Anstoetz - bude to láska na první pohled. Na výběr máte z devíti druhů koberců, které jsou vyrobeny z jemných polyamidových nebo polyesterových vláken, jsou netoxické a antialergické. Barevná škála zahrnuje širokou paletu neutrálních a zemitých tónů a je doplněna vysoce moderními pastelovými odstíny a akcentními barvami.

Celoplošný koberec nebo kusový koberec na míru?

Koberce se vyrábí v šířkách 400cm nebo 500cm, takže je můžete použít jako bezespárový celoplošný koberec. Pokud dáváte přednost kusovému koberci, dodáme vám z vybraného materiálu kusový koberec přesně podle vašeho zadání ve tvaru obdélníku, čtverce nebo kruhu.  

CELOPLOŠNÝ KOBEREC   KOBEREC NA MÍRU_OBDÉLNÍK   KOBEREC NA MÍRU_KRUH

Možnosti ukončení kusového koberce

Kusové koberce mohou být ukončeny různým způsobem. Přeložení okraje do rubu bude působit velmi čistě a minimalisticky, lem z Alcantary bude vhodný na kruhové nebo oválné okraje. Kusový koberec zakončený třásněmi se stane zajímavým prvkem v interiéru. Každý typ ukončení dodá koberci jiný charakter - nebojte se experimentovat!

KOBEREC NA MÍRU_ALCANTARA   KOBEREC NA MÍRU_TŘÁSNĚ   KOBEREC NA MÍRU_ALCANTARA

Proč zvolit koberec do interiéru?

Koberec vytvoří klidnou a útulnou atmosféru v interiéru, kde s budete cítit příjemně. A to není vše. Koberec redukuje hluk a zvukové ozvěny a také na sebe váže poletující prach a alergeny, čím snižuje znečištění místnosti jemným prachem.

Přijďte se přesvědčit o kvalitě koberců JAB Anstoetz a vyžádejte si cenovou kalkulaci vašeho nového koberce.